Testování kosmetiky

21. dubna 2008 v 15:11 |  Týrání zvířat
Vezměte například kočky.Roztomilé domácí zvířátko, že?Teď si představte laboratoř.Kočka má svázané nohy aby se nemohla hýbat.Proč na ní nevyzkoušet, jestli nově vyrobený šampon neštípe do očí?Proč by ne, nic vám to nezakazujeJednoduše vezmete kočku a nalijete jí tekutinu do očí.Samozřejmě se víčka nejprve upevní aby je zvíře nemohlo zavřít.Pravděpodobnost že kočka oslepne je 100%. Ale to přece nikomu nevadí, že.A to už radši nerozvádím co se stane, když se na zvířeti testuje nový prášek nebo jiné věci, které se musí sníst ...
Je vážně nepříjemné popisovat, co se děje v těle zvířete, které tenhle sajrajt spolklo ...
A musí k tomu všemu dojít?
Copak se v dnešní době neobejdeme bez kožichů z pravé zvířecí kůže, všemožných kosmetických ptákovinek a jiných věcí? Tyto věci se přece dají získat i jinak. Kožichy se dají vyrobit a kosmetika se dá testovat hormonálně.Ale je vůbec naděje, že to lidé pochopí?

Jestli budeme takto pokračovat dál, tak za 10 let budou všechny druhy na planetě vymřelé. Všechny.

Proto vás prosím, pošlete tuto zprávu všem lidem, kterým není příroda lhostejná a na konec se podepište.
Takhle by vypadaly ženy, kdyby se na nich testovala kosmetika. Bohužel se testuje na ubohých zvířátkách. Nenechte zvířátka takhle trpět a pokud je to možné NEKUPUJTE si výrobky především od Max Factor. Jestli chcete mít jistotu, že zvířátka netrpěla, kupujte kosmetiku, která má na obalech napsáno : Netestováno na zvířatech nebo Non tested on animals. U nás netestují kosmetiku na zvířatech firmy: Ahava, Amway, Avon, Lancome, Oriflame, Ryor. Pokud tam nebude ani text, měl by tam být obrázek přeškrtnutého králíčka.
Pro delší řasy
Pro krásné rty
Pro svěží pleť
Pro bohatý účes
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik

klik

Komentáře

1 Títla Títla | E-mail | 28. června 2008 v 19:27 | Reagovat

NO to je strašný!!! Ty lidi sou hrozný...

naštěstí se najdou i lidi jako já nebo ty ,který to chápou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.