Květen 2009

Vytřídění Sbének

30. května 2009 v 22:12 | Sissi |  Třídění Sb
Ahojda, rozhodla sem se vytřídit své SB, protože jich mám na můj vkus straašně moc a k polovině z nim stejně nestíhám chodit.Proto sbénka, která sem chodí se mi do komentíků zapíší, že chtějí i nadále zůstat mýma sbéčkama.Díky, že se zapisujete ale přesto doufám, že se ten sloupec v menu trochu zůží :D..........
Jo a abych nezapoměla příští nebo ten další tejden proběhne hodnocení SB, tak ste určo zvědavý, jak vás ohodnotím.
Jestli by se chtě někdo stát mým novým SB,byla bych ale ráda, protože by to bylo zase něco nového tak se pod tento článek napište, jestli chcete spřátelit :)

Zvířecí účesy

30. května 2009 v 16:57 | Sissi |  Vše s vlasami

účesy


Kadeřníci mají velkou fantazii. Ale někdy odejdeme od holiče a nestačíme se divit, co to na hlavě máme! Vtipné vypodobnění zvířat má možná něco napovídá o psychickém rozpoložení nositelek těchto účesů, minimálně svědčí o jejich odvaze. Konec konců, proč si vázat pořád jen dva culíčky?Šokující dvojníci

30. května 2009 v 16:40 | Sissi |  Vtipné obrázky
Karel Jarolím

Někteří se podobají hercům, jiní zase filmovým postavám a další dokonce zvířátkům. Dali jsme si tu práci, abychom vám v dnešní slavnostní den předložili lahůdku v podobě dvojníků známých sportovců.


Trenér fotbalové Slavie Karel Jarolím budí u svých soupeřů v Gambrinus lize podobný respekt jako filmový Fantomas u inspektora Juveho. Kromě toho tyto dva spojují ještě pomněnkové oči.
Don King
Don King je šedou eminencí boxerského zákulisí, jehož promotérská firma uspořádala řadu slavných boxerských duelů, mimo jiné i nedávný souboj o titul mistra světa organizace WBA mezi Alexejem Valujevem a Evanderem Holyfieldem. Šestasedmdesátiletý King je na svůj věk neskutečně aktivní, což však není jediný společný znak s naší veverkou čiperkou.
Dirk Nowitzki

Shaggy je postava z populárního seriálu pro děti Scooby Doo, která tráví většinu času tím, že sní, na co přijde. Sice nevíme, kolik toho spořádá německý basketbalový reprezentant, ale podoba je nepopiratelná.

UFO

18. května 2009 v 7:24 | Sissi |  Fantasy a nadpřirozené
Na internetu sem hledala pár informací o UFO.Máte tu 2 článečky. Oba bych je doporučovala přečíst,sou fakt zajímavý zvlášť ten druhý.A co vy věříte na UFONY?Já osobně nevím, ale kdybych musela říct tak asi na 60% ano...

Jak UFO vypadá, jak rychle se pohybuje, lze UFO vyfotit?
UFO je pozorováno ve všech možnách tvarech, barvách i velikostech. Některá jsou pouze malým světýlkem, které se pohybovalo po ztemnělé obloze. Tyto pozorování jsou asi nejčastější a jsou často hlášena. Bohužel pro ufologie nemají tato pozorování prakticky žádnou hodnotu. Svědek události zpravidla není schopen popsat objekt přesněji a proto se jeho původ nedá ani dodatečně určit.
Změřit přesně rychlost UFO se ještě nepodařilo. U těchto objektůje velmi zajímavé především jejich zrychlení nebo naopak zpomalení. Často se totiž stává, že maximální přetížení je tak obrovské, že by jakýkoliv živý tvor okamžitě jeho následkem zahynul. UFO dokáže klidně stát na místě na obloze po velmi dlouhou dobu, nebo se může pohybovat i obrouvskou rychlostí a oboje přitom zvládne bezhlučně. Zajímavá je především skutečnost, že svědci nezaslechli žádný zvuk a to i kdyř UFO přelétalo tesně kolem nich ve velmi nízké výšce. UFO zřejmě dokáže potlačit i sonický třesk při překonání rychlosti zvuku. Bohužel nevíme jakou technologii UFO používají. Z toho se dá soudit, že jsou na technologické úrovni mnohem výše než my.
Fotografování UFO je samozřejmě možné. Máme mnoho fotografií u nichž není pochyb o jejich autenticitě. Bohužel tyto fotografie nemají pro vědce vpodstatě žádnou hodnotu neboť neuveří, dokud si na UFO sami nesáhnou. Plno fotografií, které také vypadají jako pravé zachycují buďto přírodní jevy, nebo vznikly vinou filmového materiálu. Samozřejmě plno dalších fotografií jsou padělky, které vytvářejí lidé. Tito padělatelé se buďto chtějí zviditelnit na věřejnosti, nebo chtějí někoho zesměšnit. Nelze od nich v každém případě čekat nic dobrého.

"Mateřská loď" pozorována pilotem v blízké vzdálenosti
Toto je možná nejzajímavější UFO případ řečený na nedávném Brazilském světovém UFO setkání. Heraldo Westendorf, který se před rokem objevoval v novinových zprávách po tom, co údajně letěl s jeho soukromým letadlem jenom pár metrů od enormního UFO. Westendorf je 40ti letý otec tří dětí a úspěšný byznysman. Následující informace jsou přímo podle jeho hodinové presentace na Brazilské UFO konferenci, kde ukázal i několik detailních ilustrací.
Westendorf říká, že vzlétl na jeho jednomotorovém Piper Apache z města Pelotas poblíž nejjižnějšího místa Brazílie ráno 5.listopadu 1996. Byl to rutinní rekreační let. V tomto případě byl ve vzduchu jen 12 minut a letěl ve výšce 5000 stop nad velkým jezerem asi pět mil jižně od jihovýchodu Pelotas, když před sebou uviděl enormní objekt. Čas byl okolo 10:30 a.m.
Rádiem se ptal věže Pelotas, jestli ze země vidí ten objekt také. Potvrdili, že objekt vidějí a požádali ho o bližší průzkum. Westendorf se pak rozhodl letět tak blízko jak jen mohl. Říká, že v UFO nevěřil a ani netušil, že by mohl být v nebezpečí. Když se dostal blízko k objektu, zjistil, že za dvacet let jeho letecké praxe nic takového neviděl a ani o tom neslyšel. Věděl, že toto nění letadlo, přestože prošel výcvikem v USA a Francii na různých moderních a exotických letadlech.
Westendorf ukázal několik detailních barevnách nákresů tohoto objektu. Celý povrch byl hnědé barvy. Objekt byl asi 70 metrů vysoký a asi 100 metrů diametrálně - dost velký, aby zaplnil celé fotbalové hřiště po přistání. Jeho letadlo, méně než 6 metrů široké, bylo malinké vůči objektu. Westendorf říká, že strávil asi 12 až 14 minut v blízké vzdálenosti objektu a snažil se vidět co nejvíce. Přestože letecká věž v Pelotas nemá radar, věřil, že letištní radar v Curitaba (asi 450 mil od jeho pozice) zaznamenal celé setkání. Avašk, oficiálové v Curitaba to popírají.
Objekt pomalu rotoval a pohyboval se jižně směrem na nejbližší pobřeží rychlostí kolem 60 (nautical) mílí za hodinu. Westendorfovi se podařilo třikrát kompletně proletět kolem tohoto objektu. Při třetím obletu si všiml, že kulatá vrchní část začíná mizet a zanechává něco, co vypadalo jako otevřená díra. Potom viděl klasický létající disk odlétávající z této díry. Potom tento létající disk odletěl ohromnou rychlostí. Westendorf řekl, že tato loď bylaveliká diametrálně 10 metrů, nebo skoro dvakrát větší než jeho letadlo a říká, že myslí, že odletěl rychlostí větší než Mach 10. Loď neukázala žádné indikace, že by si všimla přítomnosti Westendorfa.
Když malá loď zmizela rozhodl se, že poletí podívat na hořejšek lodě. Brazilská média později hlásila, že chtěl letadlem letět dovnitř objektu, ale on říká, že o tom nikdy neuvažoval. Jenom prý doufal, že něco zahlédne skrz ten otvor. Aby získal výšku, tak svým letadlem odletěl několik stovek metrů dál od objektu, otočil se a začal stoupat. Všiml si, že objekt nyní začal rotovat mnohem rychleji. Potom viděl briliantní paprsky červeného světla z vrchu objektu směrem k obloze. Rychle opustil od plánu letět nad tímto objektem.
Potom, k jeho překvapení, objekt odletěl neuvěřitelnou rychlostí. Poprvé byl Westendorf vyděšený, protože věřil, že rapidní zrychlení objektu může způsobit šokovou vlnu turbulence, která může pohltit jeho letadlo. Jako trénovaný pilot věděl, že vzdušná kontrola doporučuje být aspoň 3 minuty od velkého letadla proti riziku turbulence. Odhadoval, že toto UFO pravděpodobně vážilo minimálně 3krát více než 747 jumbo jet, takže jeho šoková vlna by byla ohromná - a on byl pouze pár set metrů vzdálený. Rychle začal provádět nouzová opatření, ale k jeho překvapení k žádné turbulenci nedošlo.
Tehdy kontrolér vzdušné dopravy v Pelotas řekl Westendorfovi, aby kontaktoval vládou kontrolované Curitiba vzdušné obranné radarové centrum. Udělal tak, a ptal se jich jestli to vidějí na radaru. Řekli, že nic nevidí. Potom se jich ptal znovu a řekl číslo jeho letadla a znovu se ptal jeslti vidějí něco neobvyklého. Znovu popřeli, že by něco viděli.
Metitím lidé v Pelotas pozorovali celé setkání s UFO. Dokonce lidé na pláži v Pelotas to mohli vidět. Rozhodl se vrátit na letiště v Pelotas, ale po přistání zjistil, že lidé od tisku a televize už na něj čekali. Stalo se to z důvodu, že jeho přátelé, všichni soukromí piloti jako on, poslouchali jeho radio transmise na jejich vlastních rádiích doma. Když slyšeli, že letěl kolem UFO, upozornili tisk. Westendorf říkal tisku, že nebude na nic odpovídat dokud si nepromluví s lidmi v kontrolní věži Pelotas.
Promluvil si s hlavním kontrolérem vzdušné dopravy a dvouma jinýma ve službě tu dobu a žádal je, jestli jsou ochotni potvrdit jeho příběh tisku. Řekl, že jestliže odmítnou příběh potvrdit, tak celou věc popře. Takže hlavní dopravní kontrolór zavolal jeho šéfa, plukovníka Air Force v městě Porto Alegre, aby ho požádal o povolení hovořit o UFO. Ten mu řekl, ať se rozhodne sám, tak Estendorfovi řekl, že on a jeho asistenti příběh potvrdí. Všichni souhlasili, aby jejich fotky a příběhy byly vytištěny ve vedoucích Brazilských zpravodajských časopisech a od té chvíle začal být tento případ národní senzací. Westendorf byl na titulní obálce časopisů.
Tento případ se zdá být nejbližší vzdušné setkání s UFO z nahlášených. Mnoho profesionálních svědků, včetně tří lidí pozemních vzdušné obsluhy, mnoho svědků, kteří UFO viděli a mininálně tří obyvatelů, kteří slyšeli rádiový přenos Westendorfa z letadla, toto všechno vytváří velmi kreditablní příběh. Nahlášená velikost a vlastnosti objektu předčí všechna známá lidská letadla a odlétající létající disk z objektu podporuje méně známou existenci pravých "mateřských lodí".
S mnoha vizuálními svědky je zajímavé popírání pozorování radarem na letišti Curitiba. Westendorf se zdá být jistý, že oficiálové Cuiritiba lžou. Ale jsou hlášeny případy UFO jasně viditelných pro svědky ale neviditelných pro radar. Byl to tento případ ? Jelikož objekt nebyl zachycen na radaru, tak je to důvod pro obavy.

Ženy a muži-sex.... :D

11. května 2009 v 16:32 | Sissi |  Fun
1.
Jsou novomanželé a mají mít svou svatební noc. Když se nic neděje žena zavolá své matce, co mají dělat…..
Matka poradí aď si vedle sebe sednou a ono to příjde samo. Po chvíli opět telefonát, co mají dělat dál, že se nic neděje.. Matka opět poradí ať se svléknou, že to příjdde samo…..Zase nic.
Opět telefonát a matka celá naštvaná řekne, ať On své nejchlupatější místo strčí do jejího nejchlupatějšího místa……
Po chvíli další telefonat a tam se ozve" mamko už mám jeho nos ve svém podpaždí co dál???,,
2.
Jedne noci dorazil pritel se svou pritelkyni k ni domu
. U vstupnich dveri se zacnou libat na dobrou noc, a mladik zacne byt
Pomalu vruseny.
Opre se dlani o
zed, usmeje se na ni a povida: "Milacku, co kdybys mi ho vykourila?"
Ona zdesene odpovida: "Zblaznil ses? Rodice nas uvidi!"
"Ale prosim te! V tuhle hodinu?" Zubi se na ni.
"Ne, prosim te. Dovedes si predstavit, co by se stalo, kdyby naspristihli?"
"Ale jdi! Nikdo tu neni, vasi uz spi!"
"Ani nahodou, je to moc nebezpecne!"
"Prosim, prosim, Moc te miluji?!?"
"Ne, ne a ne. Taky te miluji, ale ted nemohu!"
"Jasne, ze muzes. Prosim?"
"Ne, ne. Fakt nemohu."
"Moc prosim … "
Najednou se na schodech rozsviti svetlo a ukaze se jeji mladsi sestra v pyzamu, s rozcuchanou hlavou a rozespalym hlasem povida: "Tatka rika, ze uz ho mas vykourit, nebo to mam udelat ja. A mama vzkazuje, ze kdyby bylo treba, tak to udela klidne sama. Jen at uz proboha da pryc ruku z toho zvonku!"
3.
Muž a žena spolu byli už 20 let, a vždy, když měli sex, muž navrhoval, aby zhasli světlo
. Po 20 letech se to už ženě zdálo hloupé.
Tak vymyslela, že tento zvyk překazí. Přichystala si lampu a jednou v noci, když už byli uprostřed akce, rozsvítila.
Podívala se … a viděla, že manžel drží v ruce vibrátor.
Křičí na něho: "Ty impotentní parchante! Jak jsi mě mohl celé roky takhle klamat? Doufám, že mi to vysvětlíš!"
Muž se jí podívá do očí a říká: "Dobře. Já vysvětlím vibrátor a ty vysvětlíš děti…."
4.
Mladá paní se učí hrát tenis. Ať dělá, co dělá, všechny míče končí v síti. Učitel je už zoufalý a tak jí poradí: "Paní, prosim Vás, zkuste tu raketu držet stejným způsobem jako manželovo přirození!" Jakoby zázrakem, paní začne hrát úplně perfektně. Učitel jí chválí: "Výborně, výborně, ale teď si tu raketu vyndejte z úst a zkuste jí držet v ruce!"
5.
Víte jaký je rozdíl mezi padákem a kondomem?
Když se protrhne padák,tak je o
jednoho míň a když
se protrhne kondom tak je o jednoho víc. :-)
6.
Manžel má podezření, že jeho manželka má milence.
Tak jednou přijde domů
a začne křičet:
" Hoří, hoří!!!"
a ze skříně se ozve:" Nábytek, zachraňte nábytek!!!"

Vtípky o zvířatech

11. května 2009 v 16:20 | Sissi |  Fun
1.
Přijde děda do hospody a leje do sebe jeden rum za druhým a říká: "Některý věci prostě nevysvětlíš!" Barman se ho po chvilce ptá: "Jaký věci nevysvětlíš?" "Ale, to takhle jednou dojím kozu a vona mě mrcha ten kbelík s mlíkem pravou nohou shodila, tak jsem jí tu nohu přivázal k pravýmu sloupku. Kbelík mi zase shodila levou, tak jsem jí levou nohu taky přivázal. Začala mě zase otravovat ocasem, tak jsem jí ho páskem přivázalzal ke stropu. A když mi spadly kalhoty, zrovna vešla manželka.
2.
Tučňák a zebra jdou k fotografovi a stěžují si. "My jsme chtěli barevnou fotku, ne černobílou! " "Vždyť jsem vám ji udělal!" "Tak proč jsme na ní černobílý?"Tučňák a zebra jdou k fotografovi a stěžují si. "My jsme chtěli barevnou fotku, ne černobílou! " "Vždyť jsem vám ji udělal!" "Tak proč jsme na ní černobílý?"

Hádanky

11. května 2009 v 16:15 | Sissi |  Fun
1. Prezident Klaus to má malé.
Expremiér Paroubek to má průměrné.
Arnold Schwarzenegger to má velké.
Madonna to nemá.
Papež to má, ale nepoužívá to. Co to je?
.
.
.
.
.
.
.
Příjmení!

2.Zevnitř je to žluté a zvenku je to zelené.Co je to?
.
.
.
.
.
.
.
.
Banán rafinovaně prevlečený za okurku.

3.Jaký je rozdíl mezi Beatles a Michaelem Jacksonem?
.
.
.
.
.
Beatles se už rozpadli,Michael se teprve rozpadat začíná.
4.Co dělá lenochod v lese který hoří?
.
.
.
.
.
Hoří taky!

Bublinka

11. května 2009 v 15:34 | Sissi |  Hry na PC atd.
Ste taková bublina xD A musíte sbírat všechny možný věci :D No a čím víc sbíráte, tím stloustnete a pak tu velkou kuličku můžete rozdělir na 2 a víc :D (záleží jak moc ste velcí = kolik ste toho nasbírali) .. Fakt mrtě hra ;D Musíte zkusit :D

Tučňáčí restaurace

10. května 2009 v 21:23 | Sissi |  Hry na PC atd.
Ste takovej tučňáček a musíte prostě obsloužit ostatní tučňáky,který se k vám do restaurace přijdou najíst. Ze začátku je to lehké ale potom už máte málo času a chodí vám tam více a více lidí a začínáte nestíhat.No dyštak mi sem pod to do komentů napište do jakého dnu jste se dostali díkec :)

Vodaaaaaaa

2. května 2009 v 20:17 | Sissi |  Moje psaní xD
Ahoj přátelé. Včera jak víte jsme vyrazili na vodu. Nasedli sme do busu a jeli sme směr Úpice. Hned za kruhákem u kina tam nějaká paní co s náma jela v autobuse dostala epileptickej záchvat. No řeknu vám já byla na prášky. Hned se kolem ní seběhnul hlouček a jelikož s náma krom naší asi 15 členné party nikdo nejel museli sme proto volat záchranku my. Jířa popadl svůj asi 5krát omotanej mobil izolepou(připraven na možné cvaknutí se) a volal.Než mu záchranáři porozuměli kde vlastně se nacházíme,čekali sme tam 10 min.Tu paní si odvezli a ona se ještě stihla počůrat.......To nám to pěkně začalo :D............
Bus nás odvez do Úpice,tam sme si půjčili rafty a vyrazili na řeku ÚPU.Jeli sme asi až do půl šestý,mezitím proběhla vodní válka.Ostatní 2 raftíky si na ten náš pěkně počíhali a osvěžili nás sprškou ledové vody.Až do Doubravice sem mrzla :D..........Když naše cesta skončila,šli sme všichni k Mildovi na chajdu kde sme opíkali buřty. Byl tam jeden hloooooooozně hezkej kluk.Jmenoval se Míra.Přijel tam za svejma rodičema,který s náma vodu sjížděli aby je večer odvezl domů.Měl černý,nakrátko ostříhaný vlasy,klásný lesklý očička jenže bych mu typovala tak kolem dvaceti =D....................
Večer sme seděli u ohně,kytara hrála,zpívalo se,opejkaly se buřtíky(kterejch sem se mimochodem přejedla =D).Asi v jedenáct nás a svoje rodiče Míra odvez zpátky do Trutnova.Jak sem se na tu vodu netěšila,myslím,že se nakones faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt vydařila =D........

1.Máj

1. května 2009 v 8:50 | Sissi |  Moje psaní xD
Jak jistě víte,dnes je prvního Máje,tudíž by kluci měli holku políbit pod rozkvetlou třešní.Nevím jak vám,ale mně se to asi nestane :D......................
S taťkou za chvíli odjíždíme na vodu.Budem sjíždět Úpu,začnem v Úpici a pojedem až do haleluja.Moc se mi nechce,ale snad se to vyplatí.Vono to nakonec možná nebude tak hrozný.......